Корзина
187 отзывов
Категории
+380 (99) 092-99-90
+380 (97) 437-67-63
Інтернет-магазин "Світ Книг"
Ігор Михайлович
Тернополь, Украина

Скоро до школи!

Скоро до школи!
Скоро учням всіх класів до школи. Щоб нічого не забути, необхідно заздалегідь подбати про наявність підручників, зошитів, словників та довідників. Особливо на це необхідно звернути увагу майбутнім випускникам і першокласникам...

05.08.17

Надворі ще гаряче літо. Всі ми ще відпочиваємо і насолоджуємось теплими промінцями сонечка, хвилями різних водойм. Але потрібно пам'ятати, що не за горами вересень і потрібно буде збиратись до школи. Щоб не було потім клопоту із наявністю різних посібників, необхідно про це подбати заздалегідь. Учням молодших і середніх класів необхідно звернути увагу на те, чи є вже вдома робочі зошити з математики, української мови, природознавства, іноземної мови. Безперечно для когось необхідно придбати і словник чи довідник з математики, чи української мови. А для когось мабуть буде і не зайвим придбати готові домашні завдання, щоб потім можна було перевірити свої знання. Для уроків географії і історіїї необхідно мати атлас і контурну карту. Особливу увагу треба приділити наявності підручників. Чи нічого не загублено протягом літа, чи підручники для всіх предметів є напоготові. Підручники з математики, української та іноземної мови, літературного читання, природознавства та інших предметів є невід'ємною частиною навчального процесу.

А для майбутніх випускників необхідно пам'ятати, що скоро їх чекає випробування у вигляді ЗНО 2018. Зовнішнє незалежне оцінювання є своєрідною перепусткою між безтурботним шкільним життям і відповідальним дорослим життям. Тому дорогі старшокласники, щоб успішно скласти на іспити на ЗНО 2018, вам необхідно мати довідникову літературу впершу чергу з української мови та літератури, математики і історії України. Іспити на ЗНО із цих предметів будуть обов'язковими. Ну звичайно для профільного вступу у "виші" України вам необхідно мати літературу з біології чи хімії, фізики чи географії, англійської чи німецької мови. Про певні зміни на ЗНО 2018 ми будемо інформувати вас на сторінках нашого сайту.

У нашому інтернет-магазині "Світ книг" знайдуть для себе довідники для підготовки до ЗНО 2018 майбутні випускники. Для учнів молодших і середніх класів ми також пропонуємо і словниково-довідникову літертуру, і атласи з контурними картами, робочі зошити та зошити для контрольних робіт з математики, української мови, природознавства. На нашому сайті і вчителі знайдуть для себе всю необхідну літературу. У нас є конспекти уроків за оновленою програмою, і нове календарне планування, і плакати та таблиці як для оформлення кабінету так і навчального характеру. Це таблиці з української мови, математики, природознавства, образотворчого мистецтва.

Завітайте до інтернет-магазину "Світ книг" і ми зможемо допомогти підійти до нового навчального року всім - і вчителям, і учням, а також їхнім батькам! У новий навчальний рік разом з інтернет-магазином "Світ книг"!

Другие статьи

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner